Trapaslíci - kapitola dvacátá první

Kapitola dvacátá první,

v níž se Perko a Polypka stanou svědky brutelecího zásahu

 

Ve vleku bylo trpaslidnato . Všude seděli a táli cystující a mezi nimi se v jednom kuse proplétali další, kteří si nekoupili jízdaňku , takže museli celou cystu prchat před průvodčíkem . Perko s Polypkou samozřejmě jízdaňky měli, sobě koupil Perko do právní třídy, Polypce do drahé, protože tak dobře se zase neznuly . Oba se na sebe kukali z okna, což šlo zvlášť dobře v táhlých natáčkách.

Na rovných úsečkách pazouroval Perko cystující spulečnost . Překvapilo ho zničné množství mládeže. Kam může mít namařeno ?

Vtom kdosi vykřikl: „Bacha, průvodčík !“ a celá tlapa mládeštníků se dala do pohipu . Ve dveřích vagýnu se opravdu objebil jeden uniformelovaný průvodčík a zapysk :

„Dobrý den, ukančete výstep , kontrolla jízdních dokliduch , jménem zákoně neopištětě urochleně dvařní prastor , jináč bude tříští sanice Zlomená!“

Děti na něj nic nedaly a dál si klíštily cystu ven z vagýnu , někteří se proplétali plétacími jáhlicemi , jiní se drali peřím, další si cystu razili razítky. Ale málo plotno, průvodčík zapysk podruhé a ze dvaří na opičné sraně vagýnu vykejkl druhý trapaslík v uniformele , podprůvodčík . Oba muži zakoně stlačili mládež z obou sran a postepovali pevným krekrem kupředu. Marně si mládeštníci zasedli a se vzepjatýma pažbema volali Máme hulení v ruce, marně se pokoušeli přejít do protiútěku za pomoci pychlavých kytek, proti zkašeným zákoněbércům vyzbrojeným obušeky z kulejnic neměli šanci.

Celkem asi šedesát trapaslíků bez jízdaňky bylo pozatčeno a ve stanici Úvoly přeloženo do políčejního vagýnu . Z šumotu mezi cystujícími se vyrozumělo, že mladíci a mladýky jeli do pružské Jihočunské podmáslí narány na končert Justeena Beavera . Ten byl zrovna na vrchelcích všech hitparád a jeho chytilavé songy Hen I Love I Love a Livin ´ Najust For Yew lámaly na jůtubě všechny rekurdy ve zhlížitelatech . Justeen Beaver byl skutečně tak nepochlubně trapný, že se nad tím až tajil duch. A tato bezduchá hvizda se měla právě dnes končertit ve slevné Jihočunské podmáslí naráně , největší hudebilní naráně celé Pruhy.

Díky zákrekru průvodčíka a podprůvodčíka nabral vlek téměř třicet minut zpizdění , což když se přičetlo k tomu, co měl předtím, ukázalo se, že měl jet už včera. Perkovi a Polypce to bylo jedno, nikam nespáchli . Polypka přiběhna celá říční za Perkem do právní třídy hlíva nehlíva a volala na něj:

„Perko, fotils to? Vždyť to je bezprcedentální zásah políčejní mašinkvérie , s jehož běžtyjelitou nemůžu jako antiglagolizační aktyvyjstka souhasit !“

Perko samozřejmě namrskal hromadu sňoumků už od chvíle, kdy se kordonžony průvodčíků daly do pohipu a z očí jim sála brutelata . Teď měl v laice několik desátek unikavých fotek, od nichž si slipoval dalšího sólokopra , poďobného Pobertovi v Panděrech.

„Neboj, mám to. Vrť se do dvojky, ať taky nechytneš jednu po hubě kulejnicí .“

Ale toto nebezpičí nehrozilo, jelikož vlek se zase rozjel a průvodčík s podprůvodčíkem zůstali na nástepišti v Úvolech , přijímajíce od přednosky sanice nedajli za chrabrost. A tak se oba moulenci ocitli zase pospolu a jejich štěstí už nic nebrnilo .

Další zpizdění nabrali už jenom v Klínovejcích , kde se čekalo na drenzínu s novým průvodčíkem v zaleze, a pak v Pruze - Vrzovicích , kde bylo potřeba dočerpat do myšiny vodu.

V Pruze utíkal Perko rovnou do retardakce Zítrapasu a nabídl jim bezprcedentální sňoumky ze zásahu, o kterém se tu ještě ani nevědělo. Znovu se potvrdilo, že Perko Nevoženílek je prostě klesa , se kterou se v nevimářských kryzích musí počutat . Perko s Polypkou bleskavě sepsuli repornotáž z vleku a přidali pár fotek, ale většinu sňoumků ze závarečné části akce, kdy už teklo déšť krve, si nechali pro Bless .

A tak se po několika dnech v ústrní Perko Nevoženílek opět vyjevil na vrchelné medojální scéně. V Zítrapasu vyšel na tytulní sránce článek „Přehnaný zásah proti černým prsažérům “ a v Blessu o téže události reférovali pod názvem „ Masokr ve vagýně “. Tam ani nebylo potřeba moc pcát , větší část zapíraly fotografie ležících mládeštníků a mládešťovek , zvěčuniny jejich otevřelých vran a zvěčuniny zvěčunin , které zabíraly celou dvojsranu a nebylo na nich nic než zkurvavinné maso. V některých sňoumcích Perko ani nepoznal své dílo, takže usoudil, že retardakce asi přidala ještě nějaké univrzální kurvavé obrázky, kterými se dá snadno zvýšit egocionální nápar kteréhokoli článku.

A to už začali do obou retardakcí volat rodiče zmasokrovaných dětí a ptali se, kde jejich potěmci skončili. Jeden otec dokance nabízel za svého syna výkopné . Rozzuřenou vařejnost ovládly višně a trapasličí národ nehudlal této brutelecí zvůli nečinně přihlížet. Všichni před svými obrozovkami zatínali pasti, a kdykoli se na ní objevil nějaký zodpojený čunitel , hlasitě pyskali . Takto se ozívalo zlostné pyskání ze všech trpasličích domáctností včetně intelecích , protože intelata se sice na televrzi nekukají, ale někdy ano.

Nejprve vystepil geniální ředidel Čunských drh ink . Zpozděnek Depo a vyzdvihl kuráž svých dvou zamrskanců , kteří neváhali postavit se přesile sedících černých mládeštníků . Trapaslíci u televrzorů zuřili.

Pak promluvil minišplh dopluhy Koloman Pražec. Odmítl jakékoli pochlubení svých služek, očunil zodpojenost geniálního ředidele drh Z. Depa a oznámil, že mu od příštího měšece zvyšuje osobní ohodněcení o šedesát tisíc korup . Kukatelata před obrozovkami neznala mrzí .

Pražce vystřídal minišplh vnitru Vojevoj Pendrek a brutelecí zásah popřál. To je donebevolejnící , mysleli si trapaslíci u televrzí a většina už musela sáhnout po slevu.

Po něm se k vyexkalené situaci vyjádřil sám prasident prof. h . c . Maxim Pobert . Vyslevil poletování mučoudníkům a jejich pozůstalým přislíbil homilitární pomoč. Součestně přislíbal , že ze svévilné akce obou průvodčíků vyvádí persanální zodpojenost na nejvyšších místeh . Na mimořídném zaseduní vlodi pak degraudoval tasemníka minišplha vnitru Karlose „Šakala“ Smýška a nabídl mu místo jeho místa místo velvysrance Eupipi v Tatarstěně , se všemi fujkčními pažitky, alespoň než se spulečenské vlnění uklidní.

Jako poslední předstepil před kamery sám Justeen Beaver a přečetl docela pěknou čunštinou : „ Jemito lito, mailuju vas .“ Pak nalámaným hlesem přidal, že se ve světle čůrstvých událestí vzdává deseti prcent svého hodněráře ve prskpěch nadace Budík, která podporuje oběti žel ézničích zpizdění .

 

Předchozí kapitolaNa obsah Trapaslíků | Další kapitola

Jak se se mnou spojit?

 

Nejlepším způsobem, jak se na mě dobrat, je e-mailová schránka jicha.jan@seznam.cz

Případně na facebooku https://www.facebook.com/jan.jicha.7  a také https://www.facebook.com/honzajicha2/?fref=ts 

 

Mobilní telefon jsem odložil asi před osmi lety na půdu, takže pokud si někde seženete moje číslo, stejně se nedovoláte, protože vyzvánění není z půdy slyšet. Zato mám pevnou linku, a tu jen tak někomu nedám, protože to je jedna z mála pevných věcí, které na tomhle světě mám. Skoro všechny ostatní se chvějí.